Akcyza, gry hazardowe, przemieszczenia i przewozy

Miejsce na syntetyczny opis obszaru.

 

 

Deklaracje podatkowe

Złóż deklarację podatkową dla podatku akcyzowego, podatku od gier lub podatku od wydobycia niektórych kopalin. Zobacz także jakie deklaracje, zgłoszenia i informacje możesz złożyć elektronicznie.

Gry hazardowe

Obsługa spraw z zakresu składania zgłoszeń i uzyskiwania zezwoleń związanych z urządzaniem i prowadzeniem  gier hazardowych, z zakresu urzędowego sprawdzenia oraz nadpłat podatku od gier hazardowych.

Przewóz towarów objętych monitorowaniem

Sprawdź jak postępować w przypadku towarów, których przewóz objęty jest monitorowaniem przez KAS oraz jak wygląda                        obsługa przemieszczania towarów w systemie SENT.

Przemieszczanie wyrobów akcyzowych

Sprawdź jak postępować w przypadku przemieszczania wyrobów akcyzowych z zawieszonym poborem akcyzy lub ze stawką zerową oraz jak wygląda obsługa przemieszczania wyrobów akcyzowych w systemie EMCS PL2.

Sprawy z zakresu akcyzy

Obsługa spraw z zakresu oznaczania wyrobów znakami akcyzy, uzyskiwania zezwoleń akcyzowych, z zakresu urzędowego sprawdzenia oraz zabezpieczeń akcyzowych, zwrotów i nadpłat akcyzy.

Płatności online

Zapłać online podatek za złożoną deklarację, opłać wniosek lub rozstrzygnięcie. Możesz także sprawdzić swoje transakcje i poznać ich szczegóły. Operatorem płatności online dla klientów KAS korzystających z PUESC jest Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A. (KIR).